Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

27 Maiatza 2019
     Apirila Apirila 2019 - 05 - 27 Ekaina Ekaina
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
18 29 30
  1
10:00 - 13:00
haatik
10:00 - 12:30
hoku kai
10:00 - 18:00
lasala
13:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
beatriz churruca
16:00 - 20:00
mug mus
  2
09:00 - 21:00
MANTENIMIENTO
10:00 - 16:00
Myriam Perez
15:00 - 17:00
maylis arrabit
17:30 - 19:30
carolina fernandez
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  3
10:00 - 16:00
Myriam Perez
10:00 - 12:30
hoku kai
13:00 - 16:30
karmele cepero
17:30 - 20:30
Leila Askaso
19:00 - 21:00
KUKAI FORMAZIOA
  4
10:00 - 17:00
Akelarre Films
10:00 - 15:00
lasala
10:00 - 14:00
myriam perez
10:30 - 14:30
hip hop lab
15:00 - 18:00
beatriz churruca
17:00 - 20:30
Leila Askaso
  5
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 15:00
lasala
10:30 - 14:30
baila donosti
11:00 - 16:00
Iker Arrue-Invisible beauty
19
  6
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 18:00
dantzaz
10:00 - 13:00
ertza
10:00 - 12:30
hoku kai
14:00 - 17:00
maylis arrabit
17:00 - 20:00
dantzaz
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  7
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 13:00
ertza
11:00 - 17:00
ku tu fuix
14:00 - 17:00
maylis arrabit
17:00 - 20:00
dantzaz
17:00 - 19:00
ku tu fuix
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
kukai
  8
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 12:30
hoku kai
10:00 - 12:00
niessen klake
17:00 - 20:00
dantzaz
18:00 - 21:00
haatik ikasi
19:00 - 21:00
baila donosti
19:30 - 21:00
niessen klake
  9
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
18:00 - 19:30
Erretiratuen Elkarteak Euskal Dantza
19:30 - 21:00
tio teronen semeak
  10
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 12:30
hoku kai
11:30 - 14:00
caminate proiektua
12:30 - 14:30
Marie Luyten
17:40 - 20:30
Leila Askaso
18:00 - 19:30
Erretiratuen Elkarteak Euskal Dantza
19:00 - 21:00
Kukai Formazioa
  11
10:00 - 12:00
Leila Askaso
11:00 - 14:00
arantza iglesias
11:00 - 15:00
xian martinez
14:00 - 18:00
hoku kai
16:30 - 20:30
Leila Askaso
  12
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 13:00
hoku kai
11:00 - 14:30
hip hop lab
11:00 - 15:00
xian martinez
14:00 - 17:00
arantza iglesias
15:30 - 18:00
marina scotto
20
  13
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 18:00
dantzaz
10:00 - 13:00
ertza
15:00 - 19:00
xavi gonzalez
16:00 - 19:00
caminate proiektua
17:00 - 20:00
Osa & Mujika
18:00 - 21:00
haatik
  14
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 13:00
ertza
11:00 - 18:00
DANTZAZ (DANTZATEGIA)
14:00 - 17:00
HQPC
17:00 - 20:00
Osa & Mujika
17:00 - 21:00
xavi gonzalez
18:00 - 21:00
haatik
  15
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 13:00
ertza
10:00 - 13:00
myriam perez
15:30 - 17:00
beatriz churruca
16:00 - 17:00
node
17:00 - 19:00
AI DO PROJECT
17:00 - 20:00
node
18:00 - 21:00
haatik ikasi
19:00 - 21:00
baila donosti
19:30 - 21:00
niessen klake
20:00 - 21:00
tio teronen semeak
  16
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 13:00
ertza
11:00 - 18:00
DANTZAZ (DANTZATEGIA)
14:00 - 17:00
HQPC
14:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 17:00
node
17:00 - 20:00
node
  17
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 13:00
ertza
10:00 - 13:00
myriam perez
14:00 - 16:30
karmele cepero
16:00 - 17:00
node
17:00 - 20:00
node
18:00 - 20:30
Leila Askaso
19:00 - 21:00
KUKAI FORMAZIOA
  18
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 14:00
alba lorca
10:00 - 14:00
studio 84
10:00 - 14:00
studio 84
15:00 - 18:00
beatriz churruca
16:00 - 20:00
studio Miren Gomez
17:00 - 20:00
marina scotto
18:00 - 20:30
Leila Askaso
  19
09:00 - 14:00
alba lorca
10:30 - 14:30
baila donosti
11:00 - 14:00
Osa & Mujika
12:00 - 14:00
niessen klake
21
  20
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
09:00 - 13:00
karmele cepero
10:00 - 15:00
amaia elizaran
16:00 - 18:00
caminate proiektua
17:00 - 20:00
Osa & Mujika
17:30 - 19:30
carolina fernandez
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  21
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 15:00
amaia elizaran
12:30 - 14:30
karmele cepero
17:30 - 19:30
carolina fernandez
17:30 - 20:30
node
18:00 - 21:00
haatik
  22
09:00 - 17:00
Iker Arrue-Invisible beauty
10:00 - 15:00
amaia elizaran
10:00 - 12:00
niessen klake
12:00 - 15:00
karmele cepero
12:00 - 15:00
xavi gonzalez
15:00 - 18:00
maider de la fuente
15:00 - 18:00
uxue pascual
15:30 - 17:00
beatriz churruca
18:00 - 19:30
carolina fernandez
18:00 - 21:00
haatik ikasi
19:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
studio Miren Gomez
19:30 - 21:00
niessen klake
  23
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 15:00
amaia elizaran
10:00 - 12:00
uxue pascual
13:30 - 16:30
karmele cepero
15:00 - 19:00
Led Silhouette
18:00 - 19:30
carolina fernandez
18:30 - 21:00
studio 84
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  24
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 15:00
amaia elizaran
13:00 - 17:00
karmele cepero
17:00 - 19:30
tip tap clap
18:00 - 19:00
Leila Askaso
18:00 - 19:30
carolina fernandez
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
19:30 - 21:00
cristina gonzalez
  25
09:00 - 10:00
niessen klake
10:00 - 13:00
haatik ikasi
10:00 - 14:00
studio 84
10:00 - 14:00
studio 84
11:00 - 15:00
Taller Marina Scotto
16:30 - 20:30
Leila Askaso
18:00 - 20:30
karmele cepero
  26
10:00 - 14:00
studio Miren Gomez
10:30 - 14:30
baila donosti
11:00 - 15:00
Taller Marina Scotto
14:30 - 16:30
niessen klake
16:00 - 18:00
karmele cepero
22
  27
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 11:00
clases abierta Amaia Elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
10:00 - 15:00
karmele cepero
11:00 - 15:00
amaia elizaran
16:00 - 19:00
HQPC
16:00 - 18:00
caminate proiektua
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  28
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 11:00
clases abierta Amaia Elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
11:00 - 14:00
HQPC
11:00 - 15:00
amaia elizaran
14:00 - 17:30
karmele cepero
18:00 - 21:00
haatik
  29
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 11:00
clases abierta Amaia Elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
10:00 - 12:00
niessen klake
11:00 - 15:00
amaia elizaran
12:00 - 14:30
karmele cepero
18:00 - 21:00
haatik ikasi
19:00 - 21:00
baila donosti
19:30 - 21:00
niessen klake
  30
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 11:00
clases abierta Amaia Elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
11:00 - 15:00
amaia elizaran
13:00 - 14:30
presentacion ESKENA
15:00 - 17:30
karmele cepero
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
19:45 - 21:00
studio 84
  31
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
10:00 - 11:00
clases abierta Amaia Elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
11:00 - 15:00
amaia elizaran
12:00 - 17:00
karmele cepero
17:00 - 19:30
tip tap clap
19:00 - 21:00
KUKAI FORMAZIOA
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
1 2

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.