Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Urtarrila 2018
     Abendua Abendua - - Urtarrila Otsaila Otsaila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
1
  1
  2
09:30 - 11:00
hoku kai
15:00 - 18:00
hip hop lab
16:00 - 19:30
workshop movimiento y creacion
16:30 - 20:00
haatik
17:00 - 20:00
THIAGO ALMEIDA
  3
09:00 - 12:00
izaskun lapaza
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ertza
10:30 - 13:00
studio 84
12:30 - 16:00
maylis arrabit
16:00 - 19:30
workshop movimiento y creacion
17:00 - 20:00
THIAGO ALMEIDA
17:00 - 19:00
oihana vesga
  4
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 13:00
hip hop lab
12:00 - 14:00
dantzaz
16:00 - 19:30
workshop movimiento y creacion
17:00 - 20:00
THIAGO ALMEIDA
  5
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 14:00
arantza iglesias
16:00 - 19:30
workshop movimiento y creacion
17:00 - 20:00
THIAGO ALMEIDA
  6
  7
2
  8
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 11:00
imanol kulturgunea
09:30 - 11:00
hoku kai
11:00 - 15:00
imanol kulturgunea
11:00 - 17:00
maylis arrabit
15:00 - 17:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:30 - 21:00
Hip Hop Lab
  9
09:00 - 17:00
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
10:30 - 15:00
tip tap clap
15:00 - 17:00
sergio nguema
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 20:00
baila donosti
20:00 - 21:00
baila donosti
  10
09:00 - 17:00
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
09:30 - 12:00
tip tap clap
10:30 - 12:30
Rafke van Houplines
12:00 - 15:00
amets
16:00 - 19:00
maylis arrabit
  11
09:00 - 17:00
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
09:30 - 12:00
tip tap clap
11:00 - 14:00
maylis arrabit
15:00 - 17:00
amets
  12
09:00 - 17:00
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 17:00
tip tap clap
10:30 - 12:30
Rafke van Houplines
12:30 - 15:30
beatriz churruca
15:30 - 21:00
kukai
17:00 - 20:00
amets
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
20:00 - 21:00
tio teronen semeak
  13
10:00 - 14:00
aldeia de bambas tailler
11:00 - 14:00
hip hop lab
15:00 - 20:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
sergio nguema
  14
10:00 - 17:00
karmele cepero
12:00 - 17:00
sergio nguema
3
  15
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 13:00
tip tap clap
11:00 - 14:00
maylis arrabit
15:00 - 17:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  16
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
10:00 - 15:00
tip tap clap
15:00 - 17:00
tip tap clap
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
  17
09:00 - 12:00
amets
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
14:30 - 16:30
sergio nguema
16:00 - 19:00
maylis arrabit
  18
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 13:00
paula parra
16:00 - 19:00
maylis arrabit
16:00 - 19:00
sergio nguema
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  19
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 12:30
paula parra
12:30 - 15:30
beatriz churruca
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
  20
09:00 - 21:00
sergio nguema
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 19:00
ebi soria
15:00 - 19:00
arantza iglesias
  21
10:00 - 14:00
ebi soria
14:00 - 20:00
sergio nguema
4
  22
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 13:00
paula parra
15:00 - 19:00
jaiotz osa
15:00 - 17:00
sergio nguema
16:00 - 18:00
maylis arrabit
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:00 - 20:00
maylis arrabit
  23
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 13:00
paula parra
11:00 - 14:00
tip tap clap
13:00 - 15:00
karmele cepero
15:00 - 19:00
jaiotz osa
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  24
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
10:00 - 13:00
tip tap clap
11:00 - 13:00
paula parra
13:00 - 16:00
myriam perez
15:00 - 19:00
jaiotz osa
16:00 - 19:00
amets
18:30 - 20:30
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  25
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
dantzaz
11:00 - 13:00
tip tap clap
15:00 - 19:00
jaiotz osa
15:00 - 18:00
maylis arrabit
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  26
09:30 - 11:00
hoku kai
09:30 - 12:30
myriam perez
10:00 - 15:00
dantzaz
10:00 - 17:00
tip tap clap
11:00 - 15:00
ertza
12:30 - 15:30
beatriz churruca
15:00 - 19:00
jaiotz osa
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:30 - 20:00
kukai
19:30 - 21:00
horny as funk
  27
09:00 - 13:00
tip tap clap
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
  28
12:00 - 15:00
izaskun lapaza
5
  29
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 13:00
myriam perez
13:00 - 16:00
karmele cepero
15:00 - 17:00
sergio nguema
16:00 - 18:00
maylis arrabit
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:30 - 21:00
hip hop lab
  30
11:00 - 14:00
tip tap clap
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  31
09:00 - 11:00
amets
09:30 - 11:00
hoku kai
11:00 - 14:00
tip tap clap
16:00 - 20:00
maylis arrabit
18:00 - 21:00
maria andres
18:30 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
1 2 3 4

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.