Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Otsaila 2018
     Urtarrila Urtarrila - - Otsaila Martxoa Martxoa
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
5 29 30 31
  1
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 13:00
myriam perez
10:30 - 13:30
maria andres
17:00 - 19:30
sergio nguema
19:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  2
10:00 - 11:30
hoku kai
11:00 - 13:00
paula parra
12:30 - 15:30
beatriz churruca
17:00 - 20:00
ESTUDIO 84
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
  3
10:00 - 14:00
jaiotz osa
11:00 - 15:00
raquel ruiz
  4
11:00 - 14:00
hip hop lab
15:00 - 19:00
sergio nguema
6
  5
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 12:00
amets
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
11:30 - 13:00
hip hop lab
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:00 - 20:00
studio 84
18:30 - 20:00
maylis arrabit
  6
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 14:00
tip tap clap
16:00 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
  7
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 14:00
tip tap clap
16:00 - 19:00
amets
16:30 - 19:00
amaia elizaran
17:30 - 19:00
maylis arrabit
19:00 - 21:00
horny as funk
  8
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
12:00 - 14:30
paula parra
16:00 - 19:00
maylis arrabit
  9
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
10:00 - 17:00
tip tap clap
15:00 - 18:00
karmele cepero
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
17:30 - 20:00
kukai
18:00 - 21:00
horny as funk
18:30 - 21:00
hip hop lab
  10
10:00 - 14:00
jaiotz osa
10:00 - 15:00
myriam perez
15:00 - 19:00
karmele cepero
  11
11:00 - 13:00
hip hop lab
7
  12
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
10:00 - 17:00
tip tap clap
11:30 - 13:00
hip hop lab
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
horny as funk
  13
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:30 - 12:00
paula parra
10:30 - 14:30
tip tap clap
12:00 - 16:00
myriam perez
16:00 - 19:00
myriam perez
16:00 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
aida fernandez
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
ebi soria
  14
09:00 - 12:00
amets
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
15:30 - 17:00
maylis arrabit
17:00 - 19:00
amets
17:00 - 18:15
ensayo abierto Maylis arrabit
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:30 - 20:00
taller sharon fridman (no profesionales)
19:00 - 21:00
horny as funk
  15
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
10:30 - 13:30
paula parra
17:30 - 18:30
taller "danza en familia"
18:30 - 19:30
taller "danza en familia"
  16
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 11:30
hoku kai
10:00 - 14:00
tip tap clap
15:00 - 21:00
Kukai
17:00 - 21:00
kukai
  17
11:00 - 13:30
ESTUDIO 84
  18
8
  19
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 11:30
hoku kai
11:30 - 13:30
hip hop lab
12:00 - 13:00
ensayo abierto Atalak-Dantzaz
15:00 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  20
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
15:00 - 17:30
sergio nguema
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  21
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 11:30
hoku kai
11:30 - 14:00
myriam perez
16:00 - 19:00
amets
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
17:30 - 20:00
raquel ruiz
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  22
09:30 - 13:30
myriam perez
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 13:00
hoku kai
16:00 - 19:00
maylis arrabit
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  23
09:30 - 12:30
myriam perez
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 11:30
hoku kai
11:30 - 14:00
dantzaz
16:00 - 17:30
karmele cepero
17:30 - 19:30
taller coreografico - karmele cepero
17:30 - 20:00
kukai
18:00 - 21:00
taller Butosofia
19:00 - 21:00
hip hop lab
19:30 - 21:00
Sara Telletxea
  24
10:00 - 19:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
taller Butosofia
16:00 - 20:00
taller Butosofia
  25
10:00 - 19:00
arantza iglesias
10:00 - 13:00
baila donosti
10:00 - 14:00
taller Butosofia
11:00 - 13:30
hip hop lab
9
  26
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 11:30
hoku kai
11:30 - 14:00
myriam perez
15:00 - 16:00
leire urquijo
15:00 - 17:30
sergio nguema
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  27
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 11:30
hoku kai
14:30 - 15:30
oihana varela
15:00 - 17:30
sergio nguema
15:30 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  28
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 11:30
hoku kai
11:30 - 14:00
myriam perez
15:00 - 16:00
leire urquijo
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
1 2 3 4

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.