Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Martxoa 2018
     Otsaila Otsaila - - Martxoa Apirila Apirila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
9 26 27 28
  1
09:00 - 17:00
dantzaz
09:30 - 13:30
myriam perez
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:00 - 19:00
hoku kai
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  2
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 13:00
hoku kai
13:00 - 14:30
leire urquijo
17:00 - 20:00
studio 84
17:30 - 20:00
kukai
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
hip hop lab
  3
10:00 - 13:00
Fundacion sarasua brown
10:00 - 17:00
dantzaz
17:00 - 21:00
taller salsa ON 2
  4
11:00 - 20:00
oihana varela
10
  5
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
invisible beauty-iker arrue
10:00 - 16:00
myriam perez
15:30 - 18:30
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  6
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hoku kai
13:00 - 17:00
invisible beauty-iker arrue
15:30 - 19:00
oihana varela
16:00 - 20:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
17:30 - 20:30
raquel ruiz
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  7
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
ENTREVISTA PETER BROWN
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 13:00
hoku kai
13:00 - 14:00
invisible beauty-iker arrue
14:00 - 16:30
invisible beauty-iker arrue
16:00 - 19:00
amets
16:00 - 18:00
maylis arrabit
17:00 - 21:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  8
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hoku kai
16:00 - 19:00
invisible beauty-iker arrue
17:00 - 21:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  9
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hoku kai
15:00 - 21:00
kukai
16:00 - 19:30
invisible beauty-iker arrue
17:30 - 20:00
kukai
  10
10:00 - 14:00
Fundacion sarasua brown
10:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
oihana varela
  11
10:00 - 14:00
karmele cepero
10:00 - 15:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hip hop lab
15:00 - 18:00
invisible beauty-iker arrue
16:00 - 18:30
karmele cepero
11
  12
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 11:00
hip hop lab
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hoku kai
14:00 - 17:00
arantza iglesias
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 17:30
maylis arrabit
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 20:30
Patxi Perez Conferencia-Ereintza Dantza taldea
19:30 - 21:00
studio Miren Gomez
  13
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
amaia elizaran
10:00 - 16:00
myriam perez
11:00 - 14:00
klak'tet
15:30 - 19:00
oihana varela
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 19:00
invisible beauty-iker arrue
18:00 - 20:30
Aida F Cotarelo
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  14
09:00 - 12:00
amets
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
amaia elizaran
10:00 - 16:00
myriam perez
12:00 - 13:00
hoku kai
16:00 - 17:30
invisible beauty-iker arrue
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
17:30 - 19:00
invisible beauty-iker arrue
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
baila donostia
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  15
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 10:00
hoku kai
09:00 - 10:00
karmele cepero
10:00 - 14:00
amaia elizaran
10:00 - 17:00
klak'tet
10:00 - 16:00
myriam perez
14:00 - 16:00
myriam perez
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  16
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 10:00
karmele cepero
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 14:00
klak'tet
12:00 - 16:00
karmele cepero
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
17:30 - 20:00
kukai
19:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
patxi perez taller (Ereintza Dantza taldea)
  17
10:00 - 13:00
Fundacion sarasua brown
10:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 15:00
myriam perez
  18
10:00 - 13:00
baila donosti
12
  19
09:00 - 17:00
dantzaz
09:00 - 10:00
hoku kai
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
11:00 - 14:00
ertza
14:30 - 16:00
arantza iglesias
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 18:00
leire urquijo
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:30 - 21:00
studio Miren Gomez
  20
09:00 - 10:00
hoku kai
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
15:30 - 19:00
oihana varela
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  21
09:00 - 11:00
hoku kai
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 15:00
karmele cepero
10:00 - 15:00
karmele cepero
11:00 - 14:00
klak'tet
16:00 - 19:00
amets
17:00 - 19:00
studio Miren Gomez
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
19:30 - 21:00
studio Miren Gomez
  22
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 13:00
myriam perez
11:00 - 13:00
hoku kai
13:00 - 15:00
leire urquijo
16:00 - 18:30
maylis arrabit
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  23
09:00 - 10:00
hoku kai
10:00 - 12:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 15:00
karmele cepero
10:00 - 17:00
klak'tet
12:30 - 14:00
master class Daniel Abreu
15:00 - 17:30
amaia elizaran-Karrikan
15:15 - 21:00
kukai
17:00 - 19:00
klak'tet
17:30 - 19:30
clases abiertas cielo raso
17:30 - 20:00
kukai
19:00 - 21:00
horny as funk
  24
10:00 - 14:00
Fundacion sarasua brown
16:00 - 20:00
karmele cepero
  25
10:00 - 13:00
baila donosti
10:00 - 16:00
karmele cepero
13
  26
09:00 - 17:00
dantzaz
11:00 - 14:00
leire urquijo
15:00 - 21:00
node-tria
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  27
09:00 - 17:00
dantzaz
15:00 - 21:00
node-tria
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
  28
09:00 - 17:00
dantzaz
14:00 - 18:00
sergio nguema
15:00 - 21:00
node-tria
17:30 - 19:30
ertza
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  29
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 14:00
karmele cepero
10:00 - 15:00
node-tria
16:00 - 18:00
mug mus
17:00 - 20:00
hip hop lab
18:00 - 20:00
sergio nguema
  30
09:00 - 17:00
dantzaz
10:00 - 19:00
klak'tet
11:00 - 14:00
hip hop lab
15:00 - 21:00
node-tria
16:00 - 18:00
sergio nguema
19:00 - 21:00
thiago luiz
  31
10:00 - 14:00
karmele cepero
1

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.