Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Maiatza 2018
     Apirila Apirila - - Maiatza Ekaina Ekaina
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
18 30
  1
10:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 16:00
myriam perez
12:00 - 14:00
tip tap clap
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 21:00
node-tria
  2
10:00 - 17:30
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
tip tap clap
12:00 - 18:00
florencia martina
15:00 - 19:00
node-tria
16:00 - 19:00
amets albisu
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  3
10:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
tip tap clap
12:00 - 18:00
florencia martina
15:00 - 18:00
sergio nguema
17:30 - 19:00
Erretiratuen Elkarteak Euskal Dantza
18:00 - 21:00
leire urquijo
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  4
10:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
tip tap clap
12:00 - 14:00
sergio nguema
14:00 - 16:00
karmele cepero
15:00 - 19:00
node-tria
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
19:00 - 20:45
aida fernandez
19:00 - 21:00
zo zongo
  5
10:00 - 15:00
MARIA DE ANDRES
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
13:00 - 15:00
Fundacion sarasua brown
16:00 - 20:00
ertza
  6
10:00 - 13:00
baila donosti
16:00 - 20:00
sergio nguema
19
  7
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
14:00 - 17:30
sergio nguema
17:30 - 19:00
Erretiratuen Elkarteak Euskal Dantza
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
node
20:00 - 21:00
tio teronen semeak
  8
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
klak'tet
14:00 - 17:30
sergio nguema
15:00 - 19:00
jaiotz osa
16:00 - 19:00
oihana varela
17:30 - 19:30
tip tap clap
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
node
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  9
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
16:00 - 20:30
jaiotz osa
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  10
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
amaia elizaran-Karrikan
10:00 - 14:00
ertza
16:00 - 20:30
jaiotz osa
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:30 - 20:00
tip tap clap
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  11
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
16:00 - 20:30
jaiotz osa
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
19:00 - 21:00
zo zongo
  12
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
10:00 - 14:00
baila donosti
10:00 - 14:00
hoku kai
14:00 - 18:00
sergio nguema
17:00 - 18:00
karmele cepero
18:00 - 20:00
karmele cepero taller coreografico
  13
10:00 - 15:00
MARIA DE ANDRES
10:00 - 15:00
MARIA DE ANDRES
10:00 - 14:00
hoku kai
11:00 - 13:00
hip hop lab
20
  14
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
15:00 - 19:00
node-tria
15:30 - 17:30
sergio nguema
17:30 - 19:30
fernando luis
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
tip tap clap
19:00 - 20:00
maialen beloki
19:30 - 21:00
uniqart & haatik
20:00 - 21:00
node
  15
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
klak'tet
11:00 - 13:00
leire urquijo
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 19:00
oihana varela
17:00 - 21:00
raquel ruiz
17:30 - 19:00
iortitz galarraga
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
node
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  16
09:30 - 17:30
dantzaz
11:00 - 14:00
maylis arrabit
14:00 - 15:30
sergio nguema
15:00 - 18:00
Sara Telletxea
15:00 - 18:00
node-tria
16:00 - 19:00
amets albisu
17:30 - 19:00
fernando luis
18:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  17
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
myriam perez
16:00 - 20:00
ertza
16:00 - 19:00
maylis arrabit
17:30 - 21:00
raquel ruiz
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  18
09:30 - 17:30
dantzaz
11:00 - 14:00
cielo raso
11:00 - 14:00
maylis arrabit
12:30 - 14:00
TALLER LE PENS INDISPENSABLES
17:30 - 20:00
kukai
17:30 - 20:30
studio 84
18:00 - 20:00
clase abierta claqué -Sagari Urzaiz
18:30 - 21:00
hip hop lab
20:00 - 21:00
ensayo abierto Tio Teron-en Semeak
20:00 - 21:00
zo zongo
  19
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
10:00 - 14:00
cielo raso
10:00 - 14:00
hoku kai
10:00 - 14:00
studio 84
12:00 - 14:00
tip tap clap
15:00 - 19:00
cielo raso
  20
10:00 - 14:00
baila donosti
10:00 - 19:00
cielo raso
10:00 - 14:00
hoku kai
11:00 - 13:30
hoku kai
15:00 - 21:00
maria andres
21
  21
09:30 - 11:00
dantzaz
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 17:30
dantzaz
15:30 - 17:30
sergio nguema
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:00 - 20:00
tip tap clap
19:30 - 21:00
uniqart & haatik
20:00 - 21:00
node
20:00 - 21:00
tio teronen semeak
  22
09:30 - 16:00
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
klak'tet
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 17:30
dantzaz
16:00 - 19:00
maylis arrabit
16:00 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  23
09:30 - 12:00
amets albisu
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 16:00
cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
12:00 - 15:30
sergio nguema
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
baila donosti
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  24
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 14:00
sergio nguema
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  25
09:30 - 17:30
dantzaz
11:00 - 14:00
danza & tecnologia taller-Frederic Bevilacqua
16:00 - 18:00
danza & tecnologia taller-Frederic Bevilacqua
17:30 - 20:00
kukai
18:30 - 21:00
hip hop lab
18:30 - 20:30
hoku kai
  26
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
10:00 - 15:00
sortutakoak 12-node
10:00 - 14:00
studio 84
12:00 - 14:00
hoku kai
  27
10:00 - 13:00
baila donosti
10:00 - 14:00
hoku kai
10:00 - 15:00
sortutakoak 12-node
22
  28
10:00 - 12:00
aldeia de bambas
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
hoku kai
15:00 - 21:00
sortutakoak 12-node
15:30 - 17:30
sergio nguema
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
tip tap clap
19:30 - 20:30
ensayo abierto haatik
19:30 - 21:00
uniqart & haatik
  29
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
klak'tet
15:00 - 21:00
sortutakoak 12-node
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 19:00
oihana varela
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  30
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
hoku kai
15:00 - 21:00
sortutakoak 12-node
16:00 - 19:00
amets albisu
17:30 - 19:00
clases abiertas cielo raso
18:00 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
  31
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
hoku kai
11:00 - 16:00
JOANA OLASAGASTI
15:00 - 21:00
sortutakoak 12-node
19:00 - 21:00
tio teronen semeak
1 2 3

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.