Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Uztaila 2018
     Ekaina Ekaina - - Uztaila Abuztua Abuztua
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
26 25 26 27 28 29 30
  1
27
  2
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
11:00 - 13:00
marina scotto
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 21:00
haatik
  3
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 13:00
ertza
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
15:00 - 18:00
amaia elizaran
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 21:00
haatik
  4
09:00 - 12:00
amets albisu
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
11:00 - 14:00
jaiotz osa
11:00 - 13:00
marina scotto
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
15:00 - 18:00
amaia elizaran
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:30 - 21:00
raquel ruiz
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
19:00 - 21:00
horny as funk
  5
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 14:00
ibone garcia
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 20:00
maialen beloki
  6
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
19:30 - 21:00
hip hop lab
  7
  8
28
  9
09:00 - 15:00
mdv danza
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 14:00
izaskun lapaza
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
horny as funk
  10
09:00 - 15:00
mdv danza
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 14:00
izaskun lapaza
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:30 - 17:30
maylis arrabit
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:30 - 19:30
izaskun lapaza
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 21:00
haatik
  11
09:00 - 15:00
mdv danza
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 17:00
izaskun lapaza
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
15:00 - 18:00
amaia elizaran
16:00 - 19:00
amets albisu
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
  12
09:00 - 15:00
mdv danza
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 20:00
maialen beloki
  13
09:00 - 15:00
mdv danza
09:30 - 11:00
cursos verano- clasico medio
11:00 - 13:00
hip hop lab
11:15 - 12:45
cursos verano-clasico avanzado
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
13:00 - 14:00
ensayo abierto MDV
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
  14
09:00 - 21:00
carla fernandez
  15
09:00 - 21:00
carla fernandez
10:00 - 14:00
lasala
29
  16
09:00 - 21:00
carla fernandez
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
15:00 - 18:00
ioritz galarraga
15:30 - 17:30
sergio nguema
16:00 - 18:00
izaskun lapaza
18:00 - 21:00
haatik
  17
09:00 - 21:00
carla fernandez
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
18:00 - 21:00
haatik
  18
09:00 - 12:00
amets albisu
09:00 - 16:00
carla fernandez
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
  19
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
15:00 - 18:00
ioritz galarraga
16:00 - 18:00
leire urquijo
18:00 - 20:00
maialen beloki
  20
09:00 - 13:00
alejandro polo
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
16:00 - 18:00
leire urquijo
18:00 - 20:00
amets albisu
  21
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
  22
30
  23
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
  24
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
15:00 - 18:00
amaia elizaran
15:00 - 18:00
ioritz galarraga
18:00 - 21:00
haatik
  25
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
10:00 - 14:00
eduardo hurtado
16:00 - 20:00
eduardo hurtado
  26
10:00 - 14:00
amaia elizaran
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
10:00 - 14:00
eduardo hurtado
16:00 - 20:00
eduardo hurtado
18:00 - 20:00
maialen beloki
  27
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
10:00 - 14:00
eduardo hurtado
10:00 - 14:00
ertza
13:00 - 14:00
ensayo abierto SORTUTAKOAK 12-AMAIUR LULUAGA
16:00 - 20:00
eduardo hurtado
  28
10:00 - 16:00
amaiur Luluaga-Sortutakoak 12
10:00 - 11:30
taller lindy hop-iniciacion
11:40 - 13:10
taller lindy hop-iniciacion
  29
10:00 - 11:30
taller lindy hop-nivel I
11:40 - 13:10
taller lindy hop-nivel I
13:30 - 15:00
taller lindy hop-nivel II
15:10 - 16:40
taller lindy hop-nivel II
31
  30
10:00 - 13:00
amaia elizaran
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
  31
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
10:00 - 13:00
amaia elizaran
18:00 - 21:00
haatik
1 2 3 4 5

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.