Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Abuztua 2018
     Uztaila Uztaila - - Abuztua Iraila Iraila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
31 30 31
  1
10:00 - 14:00
ion munduate
10:00 - 15:00
karmele cepero
11:00 - 13:00
izaskun lapaza
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
18:00 - 20:30
bboys
18:00 - 20:00
hoku kai
  2
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ion munduate
10:00 - 15:00
karmele cepero
15:00 - 18:00
leire urquijo
18:00 - 20:30
bboys
  3
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ion munduate
10:00 - 15:00
karmele cepero
18:00 - 20:30
bboys
18:30 - 20:30
Hip Hop Lab
  4
10:00 - 13:00
izaskun lapaza
15:30 - 17:30
hip hop lab
  5
32
  6
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
18:00 - 20:30
bboys
  7
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
10:00 - 13:00
amaia elizaran
13:00 - 16:00
oihana vesga
16:00 - 20:00
ion munduate
18:00 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
hoku kai
  8
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ion munduate
14:00 - 16:00
oihana vesga
16:00 - 20:00
ertza
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  9
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
14:00 - 16:00
oihana vesga
15:00 - 18:00
amaia elizaran
18:00 - 20:30
bboys
18:00 - 20:30
rosamond martin
18:30 - 21:00
baila donosti
  10
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
16:30 - 18:30
hip hop lab
17:00 - 21:00
maria andres
18:00 - 20:30
bboys
18:00 - 20:30
rosamond martin
19:00 - 21:00
hoku kai
  11
  12
33
  13
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
14:00 - 19:00
fabian thomé
14:00 - 16:00
karmele cepero
18:00 - 20:30
bboys
19:00 - 21:00
rosamond martin
  14
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
10:00 - 14:00
ion munduate
12:30 - 15:00
sergio nguema
13:30 - 17:00
karmele cepero
14:00 - 19:00
fabian thomé
18:00 - 20:30
bboys
19:00 - 21:00
rosamond martin
  15
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 15:00
fabian thomé
12:00 - 15:00
sergio nguema
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  16
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
12:00 - 15:00
sergio nguema
14:00 - 19:00
fabian thomé
18:00 - 20:30
bboys
  17
10:00 - 13:00
ana irazusta
10:00 - 14:00
ion munduate
12:00 - 15:00
sergio nguema
14:00 - 19:00
fabian thomé
18:00 - 20:30
bboys
  18
12:00 - 15:00
sergio nguema
  19
10:00 - 17:00
SIRAH BADIOLA
12:00 - 15:00
sergio nguema
34
  20
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
18:00 - 20:30
bboys
  21
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
10:00 - 14:00
ion munduate
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
  22
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  23
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 14:00
ion munduate
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
18:00 - 20:30
bboys
  24
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
ana irazusta
10:00 - 14:00
ion munduate
15:00 - 20:00
izaskun lapaza
18:00 - 20:30
bboys
  25
10:00 - 15:00
dantzaz
10:00 - 15:00
izaskun lapaza
16:00 - 20:00
FUNTZAK
  26
10:00 - 15:00
izaskun lapaza
16:00 - 20:00
FUNTZAK
35
  27
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 20:00
ATERPEAN-LARUMBE DANZA
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 15:00
izaskun lapaza
18:00 - 20:30
bboys
18:00 - 21:00
haatik
  28
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 20:00
ATERPEAN-LARUMBE DANZA
10:00 - 12:30
Sugar and Spice
18:00 - 21:00
haatik
  29
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 20:00
ATERPEAN-LARUMBE DANZA
10:00 - 14:00
arantza iglesias
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  30
09:00 - 15:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 20:00
ATERPEAN-JAVIER GUERRERO
10:00 - 20:00
ATERPEAN-LARUMBE DANZA
17:30 - 20:30
ertza
  31
09:00 - 15:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 20:00
ATERPEAN-JAVIER GUERRERO
10:00 - 20:00
ATERPEAN-LARUMBE DANZA
17:30 - 20:30
ertza
1 2

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.