Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Iraila 2018
     Abuztua Abuztua - - Iraila Urria Urria
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
35 27 28 29 30 31
  1
09:00 - 20:30
ATERPEAN-JAVIER GUERRERO
09:00 - 16:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
10:00 - 17:00
SIRAH BADIOLA
10:00 - 15:00
dantzaz
16:00 - 18:00
Karmele Cepero
  2
09:00 - 20:30
ATERPEAN-JAVIER GUERRERO
10:00 - 14:00
Baila Donosti
10:00 - 20:00
SIRAH BADIOLA
11:00 - 14:00
Karmele Cepero
36
  3
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
EULALIA BERGADÁ
10:00 - 15:00
fabian thomé
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  4
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
EULALIA BERGADÁ
10:00 - 15:00
fabian thomé
10:00 - 12:00
ioritz galarraga
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 21:00
baila donosti
  5
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
EULALIA BERGADÁ
10:00 - 15:00
fabian thomé
11:30 - 13:30
ane da silva
13:30 - 15:00
eder lopez
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  6
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 11:30
hip hop lab
10:00 - 15:00
EULALIA BERGADÁ
10:00 - 15:00
fabian thomé
11:30 - 13:30
ane da silva
13:30 - 15:00
eder lopez
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
19:00 - 21:00
baila donosti
  7
09:00 - 11:00
karmele cepero
09:00 - 11:30
marina scotto
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
fabian thomé
11:30 - 13:30
ane da silva
11:30 - 15:00
karmele cepero
13:30 - 15:00
eder lopez
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
15:00 - 17:00
karmele cepero
15:00 - 18:00
sergio nguema
  8
09:00 - 12:00
marina scotto
10:00 - 15:00
dantzaz
10:00 - 15:00
fabian thomé
11:00 - 14:00
chey jurado master class
12:00 - 15:00
karmele cepero
15:00 - 21:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
17:00 - 19:00
karmele cepero
  9
10:00 - 14:00
arantza iglesias
10:00 - 15:00
fabian thomé
14:00 - 20:00
arantza iglesias
14:00 - 19:00
karmele cepero
14:30 - 17:30
marina scotto
37
  10
09:00 - 16:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 15:00
cielo raso
12:00 - 13:00
leire urquijo
15:30 - 20:30
OIHANA VARELA WORKSHOP
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  11
09:00 - 16:00
ai do project-INVISIBLE BEAUTY
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 15:00
cielo raso
12:30 - 16:30
karmele cepero
15:30 - 20:30
OIHANA VARELA WORKSHOP
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 21:00
baila donosti
  12
09:00 - 14:30
karmele cepero
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 15:00
cielo raso
15:30 - 20:30
OIHANA VARELA WORKSHOP
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
19:00 - 20:30
Taller Flamenco--"iniciacion"
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  13
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 15:00
myriam perez
11:30 - 15:00
cielo raso
12:00 - 17:00
karmele cepero
15:30 - 20:30
OIHANA VARELA WORKSHOP
17:30 - 19:30
Sugar and Spice
18:30 - 21:00
baila donosti
19:00 - 20:30
Taller Flamenco--"iniciacion"
  14
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 15:00
myriam perez
11:30 - 16:00
cielo raso
12:30 - 14:30
karmele cepero
16:00 - 20:00
mugmus
18:30 - 21:00
baila donosti
  15
11:00 - 13:00
master class Colectivo el brote-Dantza Hirian
11:00 - 14:00
mugmus
15:00 - 17:00
karmele cepero
15:30 - 19:30
kresala dantza taldea
15:30 - 19:30
kresala dantza taldea
  16
10:00 - 20:00
arantza iglesias
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 14:00
carla diego
38
  17
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 15:00
myriam perez
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
15:30 - 17:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  18
09:00 - 12:00
mugmus
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 15:00
myriam perez
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
12:00 - 14:00
saioa lopez
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 20:00
leire urquijo
  19
09:00 - 12:00
mugmus
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
16:00 - 18:00
leire urquijo
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
18:00 - 20:00
amets albisu
18:00 - 21:00
haatik-Uniqart
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  20
09:00 - 12:00
mugmus
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
11:00 - 14:00
xavi gonzalez
11:30 - 16:00
cielo raso
16:00 - 17:30
dantzaz
16:00 - 19:00
myriam perez
17:30 - 19:30
Sugar and Spice
17:30 - 19:30
amets albisu
18:00 - 20:00
hoku kai
  21
09:00 - 12:00
mugmus
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
14:30 - 16:45
karmele cepero
15:00 - 16:30
leire urquijo
16:00 - 19:00
myriam perez
16:45 - 17:30
karmele cepero
17:00 - 20:00
hoku kai
17:30 - 21:00
etxepare euskal institutua
18:00 - 21:00
horny as funk
  22
10:00 - 14:00
etxepare euskal institutua
10:00 - 14:00
hoku kai
16:00 - 19:00
karmele cepero
  23
11:00 - 14:00
hip hop lab
39
  24
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 13:00
myriam perez
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
15:30 - 18:00
sergio nguema
18:00 - 20:30
Abilash Ningappa (HAATIK TAILERRA)
18:00 - 20:00
maialen beloki
  25
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 14:00
xavi gonzalez
11:30 - 16:00
cielo raso
14:00 - 20:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
nuria perez
17:00 - 20:30
arantza iglesias
18:00 - 20:30
Abilash Ningappa (HAATIK TAILERRA)
19:00 - 20:30
leire urquijo
  26
10:00 - 17:00
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
12:00 - 15:00
ebi soria
16:00 - 17:00
mugmus
17:00 - 20:00
aldeia de bambas
17:00 - 19:00
mugmus
17:30 - 20:30
raquel ruiz
18:00 - 20:30
Abilash Ningappa (HAATIK TAILERRA)
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  27
10:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
12:00 - 15:00
ebi soria
16:00 - 17:00
ENSAYO ABIERTO GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 18:00
mugmus
17:30 - 19:30
Sugar and Spice
18:00 - 20:30
Abilash Ningappa (HAATIK TAILERRA)
18:00 - 21:00
dantza hirian-javier guerrero
18:00 - 21:00
mugmus
19:30 - 21:00
xavi gonzalez
  28
10:00 - 11:15
clases abiertas cielo raso
10:00 - 15:00
dantza hirian-JAVIER GUERRERO
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
13:00 - 16:00
xavi gonzalez
16:00 - 21:00
dantza hirian-
16:00 - 21:00
mugmus
18:00 - 20:30
Abilash Ningappa (HAATIK TAILERRA)
  29
09:00 - 18:00
mugmus
10:00 - 16:00
dantza hirian-JAVIER GUERRERO
14:00 - 18:00
arantza iglesias
16:30 - 19:30
oihana varela
  30
09:00 - 18:00
mugmus
10:00 - 12:00
hip hop lab
10:00 - 12:00
hoku kai

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.