Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Urria 2018
     Iraila Iraila - - Urria Azaroa Azaroa
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
40
  1
09:00 - 10:30
borja velez
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:30 - 15:00
karmele cepero
11:30 - 16:00
cielo raso
16:00 - 17:30
leire urquijo
16:00 - 19:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
  2
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
12:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 18:00
break dance
16:00 - 19:00
xavier gonzalez
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
Sara Telletxea
19:00 - 20:00
leire urquijo
  3
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:30 - 14:30
karmele cepero
11:00 - 14:00
HQPC
11:30 - 16:00
cielo raso
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  4
09:00 - 10:30
karmele cepero
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
JOANA OLASAGASTI
11:30 - 16:00
cielo raso
16:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 19:00
xavi gonzalez
  5
09:00 - 10:30
karmele cepero
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
JOANA OLASAGASTI
11:30 - 16:00
cielo raso
16:00 - 17:30
karmele cepero
17:00 - 20:00
julen mateo
19:00 - 21:00
kukai
  6
09:00 - 16:00
nicolas julian
10:00 - 16:00
cielo raso
11:00 - 14:00
haatik-Uniqart
16:00 - 20:00
karmele cepero
  7
09:00 - 16:00
nicolas julian
16:00 - 20:00
karmele cepero
18:00 - 20:00
hoku kai
41
  8
09:00 - 10:30
borja velez
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:00 - 13:30
oihana vesga
11:30 - 16:00
cielo raso
13:30 - 16:30
karmele cepero
16:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 19:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 20:00
maialen beloki
  9
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:00 - 13:30
oihana vesga
11:30 - 16:00
cielo raso
17:00 - 19:00
karmele cepero
18:00 - 20:30
break dance
18:00 - 21:00
haatik
  10
09:00 - 10:30
borja velez
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:00 - 13:30
oihana vesga
11:30 - 15:00
cielo raso
15:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 19:00
xavi gonzalez
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:00 - 18:45
karmele cepero
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  11
09:00 - 16:00
nicolas julian
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:30 - 13:00
bertha bermudez
11:30 - 16:00
cielo raso
13:00 - 16:30
karmele cepero
16:00 - 21:00
bertha bermudez
16:00 - 19:00
xavi gonzalez
17:30 - 20:00
hoku kai
  12
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 16:00
cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 19:00
izaskun lapaza
16:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
17:00 - 20:00
hip hop lab
  13
10:00 - 16:00
cielo raso
18:00 - 21:00
karmele cepero
  14
10:30 - 13:00
hoku kai
42
  15
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
12:00 - 15:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 17:30
borja velez
16:00 - 19:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
  16
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
11:30 - 16:00
cielo raso
13:00 - 16:30
karmele cepero
16:00 - 17:30
borja velez
16:30 - 18:00
xavi gonzalez
17:30 - 19:00
karmele cepero
18:00 - 20:30
break dance
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 21:00
xavi gonzalez
  17
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 15:00
cielo raso
12:00 - 15:00
karmele cepero
15:00 - 18:00
GORKA GURRUTXAGA
16:00 - 18:00
xavi gonzalez
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  18
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
13:00 - 16:30
karmele cepero
16:30 - 18:00
borja velez
  19
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 11:30
clases abiertas cielo raso
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 16:00
cielo raso
13:00 - 16:30
karmele cepero
18:00 - 20:30
hip hop lab
18:00 - 21:00
nekane mendizabal
  20
10:00 - 16:00
cielo raso
  21
10:00 - 19:00
izaskun lapaza
10:00 - 15:00
mugmus
10:30 - 13:00
hoku kai
11:00 - 14:00
hip hop lab
15:00 - 19:00
arantza iglesias
43
  22
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 15:00
fabian thomé
10:00 - 12:00
hoku kai
12:00 - 14:00
HQPC
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
15:30 - 18:00
sergio nguema
16:00 - 17:30
borja velez
17:30 - 20:30
iñaki santos
18:00 - 20:30
Miquel Barcelona (haatik tailerra)
18:00 - 20:00
Sara Telletxea
18:00 - 21:00
nekane mendizabal
19:00 - 20:00
maialen beloki
  23
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:00 - 14:00
fabian thomé
09:30 - 17:30
dantzaz
13:00 - 18:00
karmele cepero
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 17:30
borja velez
18:00 - 20:30
Miquel Barcelona (haatik tailerra)
18:00 - 20:30
break dance
18:00 - 20:30
xavi gonzalez
  24
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 18:00
fabian thomé
10:00 - 12:00
hoku kai
12:00 - 14:00
karmele cepero
14:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 18:00
xavi gonzalez
18:00 - 20:30
Miquel Barcelona (haatik tailerra)
18:30 - 21:00
horny as funk
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  25
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:00 - 14:00
fabian thomé
09:30 - 17:30
dantzaz
13:00 - 16:30
karmele cepero
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 19:00
fabian thomé
16:30 - 18:00
borja velez
17:30 - 19:30
sergio nguema
18:00 - 20:30
Miquel Barcelona (haatik tailerra)
  26
09:00 - 16:00
dantzaz 2
09:00 - 14:00
fabian thomé
10:00 - 12:00
hoku kai
13:00 - 16:30
karmele cepero
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 18:00
fabian thomé
18:00 - 20:30
Miquel Barcelona (haatik tailerra)
18:00 - 20:30
hip hop lab
18:00 - 21:00
nekane mendizabal
19:00 - 21:00
kukai
  27
10:00 - 13:00
dantzaz 2
10:00 - 15:00
fabian thomé
10:00 - 13:00
karmele cepero
  28
10:00 - 17:00
fabian thomé
11:00 - 18:00
ebi soria
11:00 - 14:00
hip hop lab
15:00 - 19:00
arantza iglesias
17:30 - 21:00
hoku kai
44
  29
09:00 - 10:30
borja velez
09:00 - 14:00
karmele cepero
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 16:00
fabian thomé
10:30 - 17:00
ebi soria
16:00 - 19:00
jaiotz osa
17:00 - 18:30
fabian thomé
17:30 - 20:30
iñaki santos
18:00 - 21:00
haatik
19:00 - 20:00
maialen beloki
  30
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
dantzan bat
10:00 - 16:00
fabian thomé
10:30 - 17:00
ebi soria
13:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 18:00
break dance
16:00 - 18:00
fabian thomé
16:00 - 19:00
jaiotz osa
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
xavi gonzalez
  31
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 18:00
fabian thomé
10:00 - 12:00
hoku kai
12:00 - 14:00
sergio nguema
17:00 - 21:00
ebi soria
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
1 2 3 4

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.