Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Azaroa 2018
     Urria Urria - - Azaroa Abendua Abendua
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
44 29 30 31
  1
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 18:00
fabian thomé
10:30 - 17:00
ebi soria
11:00 - 13:00
hoku kai
  2
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 17:30
fabian thomé
11:00 - 14:00
hip hop lab
18:00 - 21:00
Taller Urs Stauffer
  3
09:00 - 20:00
taller shaka dance
10:00 - 14:30
Taller Urs Stauffer
10:00 - 15:00
fabian thomé
15:00 - 21:00
nuria perez
18:00 - 21:00
Taller Urs Stauffer
  4
09:00 - 20:00
taller shaka dance
10:00 - 14:30
Taller Urs Stauffer
10:00 - 18:00
fabian thomé
45
  5
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
11:00 - 14:00
sergio nguema
14:00 - 16:30
karmele cepero
15:00 - 16:00
leire urquijo
15:30 - 18:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
maialen beloki
  6
09:00 - 10:30
borja velez
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
dantzan bat
11:00 - 14:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
janire duarte
  7
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ertza
11:00 - 14:00
sergio nguema
14:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
  8
09:00 - 10:30
karmele cepero
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
14:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
14:00 - 16:30
karmele cepero
  9
09:30 - 11:00
hoku kai
10:00 - 14:00
ertza
13:00 - 16:00
sergio nguema
18:00 - 20:30
hip hop lab
  10
  11
10:00 - 18:00
nuria perez
46
  12
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 14:00
sergio nguema
12:00 - 14:00
karmele cepero
15:00 - 20:00
kukai
15:30 - 18:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
maialen beloki
  13
09:00 - 10:30
karmele cepero
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
13:00 - 16:00
sergio nguema
17:00 - 20:30
xavi gonzalez
18:00 - 21:00
haatik
  14
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
12:00 - 14:00
karmele cepero
13:00 - 16:00
sergio nguema
15:00 - 21:00
kukai
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
19:00 - 21:00
fernando dantzaz
  15
09:00 - 10:30
karmele cepero
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
13:00 - 16:30
karmele cepero
13:00 - 16:00
sergio nguema
16:00 - 21:00
kukai
  16
09:00 - 10:00
karmele cepero
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
mikelazulo kultur elkartea
13:00 - 16:30
karmele cepero
13:00 - 16:00
sergio nguema
18:00 - 20:30
hip hop lab
  17
11:00 - 13:00
haatik
11:00 - 14:00
laily camara-taller danza guineana
  18
11:00 - 14:00
laily camara-taller danza guineana
15:00 - 17:30
hip hop lab
17:00 - 20:00
mugmus
47
  19
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
11:00 - 14:00
sergio nguema
12:00 - 14:00
karmele cepero
15:30 - 18:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
maialen beloki
18:30 - 20:00
borja velez
  20
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 14:00
ertza
10:30 - 13:30
dantzan bat kolektiboa
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
11:00 - 14:00
sergio nguema
14:00 - 17:00
karmele cepero
17:00 - 20:00
HQPC-mayilis arrabit
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 20:00
borja velez
  21
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
mikelazulo kultur elkartea
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
12:00 - 14:00
karmele cepero
13:00 - 16:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
  22
09:00 - 10:30
karmele cepero
10:00 - 14:00
ertza
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
13:00 - 16:00
karmele cepero
18:30 - 20:00
borja velez
  23
09:00 - 10:00
karmele cepero
10:00 - 12:00
hoku kai
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
13:00 - 16:00
karmele cepero
14:00 - 15:30
ensayo abierto joana olasagasti
18:00 - 20:30
hip hop lab
19:00 - 21:00
kukai
  24
10:00 - 20:00
MA KOLEKTIBOA
11:00 - 14:00
master class sharon fridman
15:00 - 19:00
kresala dantza taldea
15:00 - 19:00
kresala dantza taldea
  25
48
  26
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
osa & mujika
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
12:00 - 14:00
karmele cepero
13:00 - 19:00
residencia colombia
15:30 - 18:30
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
maialen beloki
18:30 - 20:00
borja velez
  27
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 13:00
osa & mujika
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
13:00 - 19:00
residencia colombia
17:00 - 20:00
HQPC-mayilis arrabit
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 20:00
borja velez
  28
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
osa & mujika
13:00 - 19:00
residencia colombia
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:30 - 21:00
baila donosti
  29
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 13:00
osa & mujika
11:00 - 17:00
JOANA OLASAGASTI
13:00 - 19:00
residencia colombia
18:30 - 20:00
borja velez
  30
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 12:00
hoku kai
10:00 - 13:00
osa & mujika
13:00 - 19:00
residencia colombia
18:00 - 20:30
hip hop lab
19:00 - 21:00
kukai
1 2

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.