Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Abendua 2018
     Azaroa Azaroa - - Abendua Urtarrila Urtarrila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
48 26 27 28 29 30
  1
10:00 - 15:00
residencia colombia
11:30 - 12:30
Ensayo Abierto-(H)IK DANTZA IKASI.
  2
10:00 - 15:00
residencia colombia
49
  3
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
15:30 - 18:00
caminate proiektua
16:00 - 17:30
BORJA VELEZ
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:30 - 21:00
baila donosti
  4
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
12:30 - 14:00
janire duarte
16:00 - 17:30
BORJA VELEZ
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
18:00 - 21:00
haatik
  5
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
13:00 - 15:00
karmele cepero
14:00 - 17:00
xavi gonzalez
16:00 - 18:00
Sara Telletxea
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 21:00
haatik ikasi
18:00 - 19:30
janire duarte
18:30 - 21:00
baila donosti
  6
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 13:00
arantza iglesias
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
13:00 - 15:00
arantza iglesias
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
  7
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 13:00
arantza iglesias
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
13:00 - 15:00
arantza iglesias
16:00 - 21:00
residencia colombia
  8
10:00 - 18:00
arantza iglesias
10:00 - 15:00
residencia colombia
  9
10:00 - 15:00
residencia colombia
50
  10
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
10:00 - 13:00
reunion dantzagunea
14:00 - 15:00
ensayo abierto Atalak-Dantzaz
15:00 - 17:00
ADDE-Sesion informativa: Nuevas ayudas para las ar ...
15:30 - 18:00
caminate proiektua
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:00 - 20:30
taller haatik - laura vilar
  11
09:30 - 17:30
dantzaz
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:30
taller haatik - laura vilar
  12
09:30 - 17:30
dantzaz
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 21:00
residencia colombia
17:30 - 19:00
janire duarte
17:30 - 19:00
nekane mendizabal
18:00 - 20:30
taller haatik - laura vilar
  13
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 16:00
koldo arostegui-sortutakoak 13
10:00 - 13:00
myriam perez
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
13:00 - 16:00
THIAGO ALMEIDA
13:00 - 18:00
dantzaz
13:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
18:00 - 20:30
taller haatik - laura vilar
18:30 - 20:00
borja velez
  14
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 13:00
OSA & MUJIKA
10:00 - 13:00
myriam perez
11:30 - 13:00
leire urquijo
13:00 - 18:00
dantzaz
13:00 - 16:00
karmele cepero
13:00 - 16:00
leire urquijo
14:00 - 17:30
JOANA OLASAGASTI
16:00 - 18:00
break dance
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:30
hip hop lab
18:00 - 20:30
taller haatik - laura vilar
18:30 - 20:00
janire duarte
  15
10:00 - 15:00
residencia colombia
11:00 - 14:00
hip hop lab
  16
10:00 - 13:00
aldeia de bambas
10:00 - 15:00
residencia colombia
51
  17
09:30 - 14:00
dantzaz
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 16:00
Koldo Arostegui-Sortutakoak 13
15:30 - 18:30
maylis arrabit
16:00 - 21:00
residencia colombia
16:00 - 18:00
sergio nguema
18:00 - 21:00
haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:30 - 20:00
borja velez
  18
09:00 - 10:00
karmele cepero
09:30 - 14:00
dantzaz
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 16:00
Koldo Arostegui-Sortutakoak 13
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
18:00 - 21:00
haatik
18:30 - 20:00
borja velez
  19
09:30 - 14:00
dantzaz
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 16:00
Koldo Arostegui-Sortutakoak 13
11:30 - 15:00
karmele cepero
16:00 - 18:00
clara hernanz
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 21:00
haatik ikasi
  20
09:00 - 10:00
karmele cepero
09:30 - 14:00
dantzaz
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 16:00
Koldo Arostegui-Sortutakoak 13
10:30 - 13:00
dantzan bat kolektiboa
13:00 - 16:00
karmele cepero
14:00 - 15:00
ensayo abierto SORTUTAKOAK 13-KOLDO AROSTEGUI
15:00 - 16:00
LABORATORIO CREACION-KERNEL DANCE THEATER-SORTUTAK ...
16:00 - 18:00
clara hernanz
16:00 - 21:00
residencia colombia
18:00 - 20:00
break dance
18:30 - 20:00
borja velez
  21
09:30 - 14:00
dantzaz
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 16:00
Koldo Arostegui-Sortutakoak 13
16:00 - 18:00
break dance
16:00 - 21:00
residencia colombia
  22
10:00 - 14:00
karmele cepero
10:00 - 16:00
kernel dance theater-sortutakoak 13
11:30 - 12:30
Ensayo Abierto-(H)IK DANTZA IKASI.
  23
10:00 - 14:00
karmele cepero
10:00 - 16:00
kernel dance theater-sortutakoak 13
52
  24
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
10:00 - 14:00
karmele cepero
16:00 - 18:30
sergio nguema
  25
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
  26
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
14:00 - 17:00
nerea gurrutxaga-oihana vesga
  27
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:00 - 14:00
cursos apdg
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
17:00 - 21:00
myriam perez
  28
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:30 - 11:30
hoku kai
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
14:00 - 18:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
14:00 - 17:00
nerea gurrutxaga-oihana vesga
  29
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:00 - 14:00
cursos apdg
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
16:00 - 18:00
karmele cepero
  30
09:00 - 14:00
cursos apdg
09:00 - 14:00
cursos apdg
10:00 - 16:00
Kernel Dance Theater-Sortutakoak 13
16:00 - 18:00
karmele cepero
1
  31
1 2 3 4 5 6

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.