Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Otsaila 2019
     Urtarrila Urtarrila - - Otsaila Martxoa Martxoa
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
5 28 29 30 31
  1
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
  2
10:00 - 15:00
myriam perez
  3
10:00 - 18:00
arantza iglesias
6
  4
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
10:00 - 12:00
hoku kai
11:30 - 15:30
myriam perez
  5
10:00 - 14:00
ertza
14:30 - 16:00
clases abiertas myriam perez
16:00 - 20:30
myriam perez
18:00 - 21:00
haatik
  6
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
17:00 - 21:00
kukai
  7
10:00 - 14:00
ertza
14:30 - 16:00
clases abiertas myriam perez
16:00 - 20:30
myriam perez
  8
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 15:00
myriam perez
16:00 - 19:00
izaskun lapaza
  9
10:00 - 15:00
myriam perez
12:30 - 13:30
ensayo abierto "iceberg"-myriam perez
  10
10:00 - 18:00
arantza iglesias
7
  11
10:00 - 14:00
ertza
  12
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
18:00 - 21:00
haatik
  13
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
14:00 - 19:00
node-RESIDENCIA LABO
  14
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
15:00 - 20:00
NODE-RESIDENCIA LABO
  15
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
15:00 - 20:00
NODE-RESIDENCIA LABO
  16
10:00 - 14:00
andres alarcon
15:00 - 18:00
andres alarcon
  17
10:00 - 14:00
andres alarcon
8
  18
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
  19
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
14:00 - 17:00
marina scotto
18:00 - 21:00
haatik
  20
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
14:00 - 17:00
marina scotto
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  21
10:00 - 11:00
clases abiertas ERTZA
11:00 - 14:00
ertza
14:00 - 17:00
marina scotto
  22
10:00 - 12:00
hoku kai
16:00 - 19:00
jaiotz osa
  23
10:00 - 14:00
andres alarcon
15:00 - 18:00
andres alarcon
  24
10:00 - 14:00
andres alarcon
9
  25
11:00 - 14:00
dantzaz 2
15:30 - 19:00
caminate proiektua
  26
11:00 - 14:00
dantzaz 2
14:30 - 16:30
marina scotto
  27
11:00 - 14:00
dantzaz 2
15:30 - 18:00
marina scotto
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  28
11:00 - 14:00
dantzaz 2
15:30 - 18:00
marina scotto
1 2 3
Kategoria guztietako jarduerak azaldu


Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.