Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Martxoa 2019
     Otsaila Otsaila - - Martxoa Apirila Apirila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
9 25 26 27 28
  1
11:00 - 14:00
dantzaz 2
19:00 - 21:00
amaia elizaran
  2
11:00 - 14:00
Taller ascuas (thiago -henrique)
14:00 - 20:00
cielo raso
  3
11:00 - 14:00
Taller ascuas (thiago -henrique)
10
  4
11:00 - 14:00
dantzaz 2
14:00 - 20:00
cielo raso
  5
11:00 - 14:00
dantzaz 2
14:30 - 15:45
clases abiertas cielo raso
15:45 - 20:00
cielo raso
  6
11:00 - 14:00
dantzaz 2
14:30 - 15:45
clases abiertas cielo raso
15:45 - 20:00
cielo raso
  7
10:00 - 14:00
amaia elizaran
14:30 - 15:45
clases abiertas cielo raso
15:45 - 20:00
cielo raso
  8
10:00 - 14:00
ertza
14:30 - 15:45
clases abiertas cielo raso
15:45 - 20:00
cielo raso
  9
10:00 - 16:00
cielo raso
16:00 - 20:00
Studiodanza Miren Gomez
  10
10:00 - 16:00
cielo raso
11
  11
09:00 - 11:00
karin fouz
14:00 - 20:00
cielo raso
20:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  12
  13
09:00 - 11:00
karin fouz
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  14
16:00 - 18:30
pablo Navarro
  15
10:00 - 13:00
myriam perez
14:00 - 16:00
marina scotto
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  16
10:00 - 14:00
ANDRES ALARCON
15:00 - 18:00
ANDRES ALARCON
  17
10:00 - 14:00
ANDRES ALARCON
12
  18
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
19:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  19
10:00 - 16:00
myriam perez
  20
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  21
09:00 - 13:30
myriam perez
17:00 - 20:00
jone amezaga
  22
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
18:00 - 21:00
studio Miren Gomez
  23
10:00 - 15:00
myriam perez
15:00 - 18:00
studio 84
  24
09:00 - 18:00
akelarre film
13
  25
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
  26
09:00 - 13:30
myriam perez
  27
08:00 - 10:00
agustin alzaga
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
16:00 - 19:00
haatik
19:00 - 21:00
tio teron-en semeak
  28
09:00 - 13:30
myriam perez
  29
10:00 - 11:30
clases abiertas myriam perez
11:30 - 16:00
myriam perez
  30
10:00 - 15:00
myriam perez
12:30 - 13:30
ENSAYO ABIERTO "ICEBERG" - MYRIAM PEREZ
  31
10:00 - 17:00
arantza iglesias
Kategoria guztietako jarduerak azaldu


Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.