Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Maiatza 2019
     Apirila Apirila - - Maiatza Ekaina Ekaina
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
18 29 30
  1
13:00 - 16:00
karmele cepero
16:00 - 19:00
beatriz churruca
  2
15:00 - 17:00
maylis arrabit
17:30 - 19:30
carolina fernandez
  3
13:00 - 16:30
karmele cepero
17:30 - 20:30
Leila Askaso
  4
10:00 - 17:00
Akelarre Films
17:00 - 20:30
Leila Askaso
  5
10:30 - 14:30
baila donosti
19
  6
10:00 - 13:00
ertza
14:00 - 17:00
maylis arrabit
17:00 - 20:00
dantzaz
  7
10:00 - 13:00
ertza
14:00 - 17:00
maylis arrabit
17:00 - 19:00
ku tu fuix
19:00 - 21:00
kukai
  8
10:00 - 12:00
niessen klake
19:00 - 21:00
baila donosti
  9
  10
11:30 - 14:00
caminate proiektua
17:40 - 20:30
Leila Askaso
  11
11:00 - 14:00
arantza iglesias
16:30 - 20:30
Leila Askaso
  12
11:00 - 15:00
xian martinez
15:30 - 18:00
marina scotto
20
  13
09:00 - 14:00
alba lorca
16:00 - 19:00
caminate proiektua
  14
09:00 - 14:00
alba lorca
14:00 - 17:00
HQPC
17:00 - 21:00
xavi gonzalez
  15
09:00 - 14:00
alba lorca
15:30 - 17:00
beatriz churruca
17:00 - 19:00
AI DO PROJECT
19:00 - 21:00
baila donosti
  16
09:00 - 14:00
alba lorca
14:00 - 17:00
HQPC
  17
09:00 - 14:00
alba lorca
14:00 - 16:30
karmele cepero
18:00 - 20:30
Leila Askaso
  18
09:00 - 14:00
alba lorca
15:00 - 18:00
beatriz churruca
18:00 - 20:30
Leila Askaso
  19
09:00 - 14:00
alba lorca
21
  20
09:00 - 13:00
karmele cepero
16:00 - 18:00
caminate proiektua
18:00 - 20:00
maialen beloki
  21
12:30 - 14:30
karmele cepero
17:30 - 19:30
carolina fernandez
  22
12:00 - 15:00
karmele cepero
15:30 - 17:00
beatriz churruca
19:00 - 21:00
baila donosti
  23
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 19:30
carolina fernandez
  24
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 19:30
carolina fernandez
  25
09:00 - 10:00
niessen klake
11:00 - 15:00
Taller Marina Scotto
18:00 - 20:30
karmele cepero
  26
11:00 - 15:00
Taller Marina Scotto
16:00 - 18:00
karmele cepero
22
  27
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 20:00
maialen beloki
  28
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 21:00
koldo arostegui
  29
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:30 - 21:00
baila donosti
  30
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 20:00
araitz lasa
  31
10:00 - 18:00
Dantzaz (Martin)
18:00 - 20:00
karmele cepero
1 2
Kategoria guztietako jarduerak azaldu


Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.