Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Ekaina 2019
     Maiatza Maiatza - - Ekaina Uztaila Uztaila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
22 27 28 29 30 31
  1
10:00 - 14:00
Studio 84
10:00 - 14:00
Studio 84
16:00 - 20:00
Studio Miren Gomez
  2
10:00 - 14:00
Studio Miren Gomez
17:00 - 20:00
arantza iglesias
23
  3
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
10:00 - 18:00
dantzaz
11:00 - 15:00
amaia elizaran
11:00 - 15:00
dantzaz 2
16:00 - 18:30
Caminate proiektua
16:00 - 18:00
HQPC
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
Maialen Beloki
18:30 - 21:00
Baila Donosti
19:00 - 21:00
Studio Miren Gomez
  4
09:00 - 15:00
Amaia Elizaran
10:00 - 13:00
Ertza
10:00 - 16:00
Ku Tu Fluix
10:00 - 18:00
dantzaz
14:00 - 17:00
HQPC
15:00 - 17:00
dantzaz 2
17:30 - 19:30
carolina fernandez
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:30
PARTEKATU PROIEKTUA
18:00 - 20:30
dragons ss
  5
09:00 - 11:00
niessen klake
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
11:00 - 15:00
amaia elizaran
12:00 - 16:00
Afrodelicius
15:00 - 17:00
Myriam Perez
15:30 - 18:00
leire urquijo
18:00 - 20:00
carolina fernandez
  6
10:00 - 13:00
Ertza
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
11:00 - 15:00
amaia elizaran
15:00 - 17:00
Myriam Perez
18:00 - 20:00
Afrodelicius
18:00 - 20:00
carolina fernandez
  7
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
10:00 - 12:00
dantzaz 2
11:00 - 15:00
amaia elizaran
12:00 - 16:00
Afrodelicius
19:00 - 21:00
Kukai Formazioa
  8
10:30 - 14:30
afrodelicius
12:00 - 14:00
izaskun lapaza
  9
09:30 - 11:30
niessen klake
24
  10
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
10:00 - 15:00
karmele cepero
11:00 - 15:00
amaia elizaran
16:00 - 18:30
Caminate proiektua
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
Maialen Beloki
18:30 - 21:00
baila donosti
  11
09:00 - 11:00
niessen klake
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
11:00 - 15:00
amaia elizaran
16:00 - 18:00
carolina fernandez
16:00 - 18:00
kukuka
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:30
partekatu proiektua
  12
09:00 - 21:00
MANTENIMIENTO
10:00 - 11:00
clases abiertas amaia elizaran
11:00 - 15:00
amaia elizaran
15:30 - 18:30
Afrodelicious
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 19:00
carolina fernandez
18:30 - 21:00
Baila Donosti
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  13
09:00 - 21:00
MANTENIMIENTO
09:00 - 11:00
karmele cepero
16:00 - 18:00
carolina fernandez
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 20:30
partekatu proiektua
20:30 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  14
16:30 - 19:30
leila ascaso
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
17:30 - 19:30
carolina fernandez
19:00 - 21:00
Kukai Formazioa
19:30 - 21:00
Afrodelicious
  15
10:30 - 14:30
Afrodelicious
10:30 - 14:30
Baila Donosti
  16
11:00 - 20:00
arantza iglesias
12:00 - 14:00
niessen klake
25
  17
12:00 - 17:00
HQPC-JANICE PARKER
16:00 - 18:00
Caminate proiektua
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
Maialen Beloki
  18
09:00 - 18:00
MANTENIMIENTO
09:00 - 11:00
niessen klake
10:00 - 16:00
ku tu fluix
12:00 - 17:00
HQPC-JANICE PARKER
12:00 - 17:00
MANTENIMIENTO
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:30
partekatu proiektua
  19
09:00 - 17:00
MANTENIMIENTO
09:00 - 11:00
niessen klake
12:00 - 17:00
HQPC-JANICE PARKER
12:00 - 17:00
MANTENIMIENTO
17:00 - 18:00
Afrodelicious
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 20:00
carolina fernandez
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  20
09:00 - 21:00
mantenimiento
12:00 - 17:00
HQPC-JANICE PARKER
13:00 - 17:00
Afrodelicious
16:30 - 17:00
carolina fernandez
17:00 - 18:00
Carolina Fernandez
17:00 - 21:00
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 20:30
partekatu proiektua
  21
09:00 - 21:00
mantenimiento
10:30 - 13:30
Estena Festibala (Matxalen Bilbao)
12:00 - 17:00
HQPC-JANICE PARKER
15:00 - 19:00
bilaka
16:00 - 20:00
Ariel Ribeiro
17:30 - 20:30
lyse
  22
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
17:00 - 20:00
karmele cepero
  23
10:00 - 12:00
izaskun lapaza
10:00 - 13:00
karmele cepero
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
26
  24
09:00 - 14:00
dantzaz
12:30 - 14:00
ENSAYO ABIERTO ATALAK
13:30 - 16:00
karmele cepero
14:00 - 16:00
Ariel Ribeiro
16:00 - 18:00
Afrodelicious
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
16:00 - 18:30
Caminate proiektua
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
Maialen Beloki
  25
09:00 - 11:00
niessen klake
10:00 - 11:30
Pablo Navarro
11:30 - 14:00
Xian Martinez
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
17:00 - 18:00
carolina fernandez
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 19:30
carolina fernandez
  26
11:30 - 14:00
Xian Martinez
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
18:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 20:00
carolina fernandez
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  27
09:00 - 21:00
mantenimiento
09:00 - 11:00
niessen klake
10:00 - 13:00
ertza
11:00 - 14:00
xian martinez
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
17:00 - 19:00
carolina fernandez
18:00 - 21:00
Afrodelicious
19:00 - 21:00
klake niessen
  28
09:00 - 21:00
mantenimiento
11:00 - 14:00
xian martinez
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
17:00 - 19:30
carolina fernandez
18:00 - 21:00
Afrodelicious
  29
10:00 - 14:00
Taller Lindy Hop
10:00 - 14:00
Taller Lindy Hop
10:30 - 15:00
Afrodelicious
15:00 - 18:30
Taller Lindy Hop
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias
  30
10:00 - 14:00
Taller Lindy Hop
16:00 - 20:00
Arantxa Iglesias

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.