Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Uztaila 2019
     Ekaina Ekaina - - Uztaila Abuztua Abuztua
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
27
  1
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 16:00
Ku Tu Fluix
10:00 - 14:00
agustin martinez
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
11:30 - 14:00
XIAN MARTINEZ
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 18:00
dantzaz
16:00 - 18:30
caminate proiektua
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 20:00
maialen mendes
  2
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
agustin martinez
10:00 - 11:00
ainhoa arrieta
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
11:30 - 14:00
XIAN MARTINEZ
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 18:00
dantzaz
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
16:00 - 20:00
iñaki santos
16:30 - 20:30
lyse
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 21:00
haatik
  3
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
agustin martinez
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
11:30 - 14:00
XIAN MARTINEZ
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 15:00
ainhoa arrieta
14:00 - 18:00
dantzaz
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  4
09:30 - 11:30
Afrodelicious
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 11:15
ainhoa fernandez
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 15:00
ainhoa arrieta
15:00 - 18:00
Amaia Elizaran
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
klake niessen
  5
09:30 - 11:30
Afrodelicious
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
agustin martinez
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 15:00
ainhoa arrieta
16:00 - 17:30
cursos verano--contemporáneo iniciación
16:30 - 20:30
lyse
17:45 - 19:15
cursos verano--contemporáneo avanzado
18:00 - 19:30
ainhoa fernandez
  6
10:00 - 14:00
foru aldundiaren bekak
  7
10:00 - 12:00
Afrodelicious
28
  8
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
Agustin Martinez
10:00 - 14:00
Osa & Mujika
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 21:00
ATERPEAN-Amalur
14:00 - 17:00
Afrodelicious
16:00 - 18:30
caminate proiektua
18:00 - 20:00
Capoeira Aldeia de Bambas
18:30 - 21:00
haatik
  9
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
Agustin Martinez
10:00 - 14:00
Osa & Mujika
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 21:00
ATERPEAN-Amalur
14:00 - 17:00
Afrodelicious
15:00 - 19:00
grabacion Marta Espar
17:30 - 21:00
jone amezaga
19:00 - 21:00
DANTZAZ
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  10
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
Osa & Mujika
10:00 - 14:00
miren lizeaga
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 21:00
ATERPEAN-Amalur
14:00 - 17:00
Afrodelicious
14:00 - 16:00
grabacion Marta Espar
16:00 - 20:00
node
18:00 - 20:00
Capoeira Aldeia de Bambas
19:00 - 20:00
Carolina Fernandez
  11
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
Osa & Mujika
10:00 - 14:00
miren lizeaga
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 21:00
ATERPEAN-Amalur
14:00 - 17:00
Afrodelicious
16:00 - 20:00
node
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
klake niessen
  12
09:30 - 11:00
curso verano-nivel medi clasico
10:00 - 14:00
Osa & Mujika
11:15 - 12:45
cursos verano-nivel avanzado clasico
13:00 - 14:00
cursos verano--repertorio
14:00 - 21:00
ATERPEAN-Amalur
14:00 - 17:00
Afrodelicious
  13
  14
29
  15
10:00 - 13:00
Afrodelicious
16:00 - 18:30
caminate proiektua
18:00 - 20:00
Capoeira Aldeia de Bambas
18:00 - 21:00
Haatik
  16
10:00 - 13:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
  17
10:00 - 13:00
Afrodelicious
10:30 - 14:30
Cielo raso
18:00 - 20:00
Capoeira Aldeia de Bambas
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  18
10:00 - 13:00
Afrodelicious
10:30 - 14:30
Cielo raso
18:00 - 20:00
maialen beloki
19:00 - 21:00
klake niessen
  19
10:00 - 16:00
Ku Tu Fluix
10:30 - 14:30
Cielo raso
  20
10:00 - 14:00
Amaia Elizaran
11:00 - 14:00
lasala
  21
30
  22
10:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
10:00 - 12:00
Afrodelicious
10:30 - 14:30
Cielo raso
12:00 - 16:00
HQPC
16:00 - 20:00
Ku Tu Fluix
16:00 - 18:30
caminate proiektua
18:00 - 20:30
Haatik
  23
10:00 - 12:00
Afrodelicious
10:00 - 11:00
CLASES ABIERTAS AMAIA ELIZARAN
10:30 - 14:30
Cielo raso
11:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
12:00 - 16:00
HQPC
18:00 - 19:00
Afrodelicious
18:00 - 20:30
Haatik
  24
10:00 - 12:00
Afrodelicious
10:00 - 11:00
CLASES ABIERTAS AMAIA ELIZARAN
10:30 - 14:30
Cielo raso
11:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
12:00 - 16:00
HQPC
16:00 - 20:00
Ku Tu Fluix
19:00 - 21:00
Tio Teronen Semeak
  25
10:00 - 12:00
Afrodelicious
10:00 - 16:00
Amaia Elizaran
10:30 - 14:30
Cielo raso
18:00 - 19:00
Afrodelicious
  26
10:00 - 16:00
Amaia Elizaran
10:30 - 14:30
Cielo raso
16:00 - 20:00
Ku Tu Fluix
  27
10:00 - 16:00
andres alarcon
10:00 - 14:00
taller eneko gil
  28
10:00 - 15:00
Ziomara Hormaetxe-Aterpean
10:00 - 16:00
andres alarcon
10:00 - 14:00
taller eneko gil
15:00 - 19:00
ziomara hormaetxe-aterpean
16:00 - 20:00
Arantza Iglesias
31
  29
10:00 - 11:00
CLASES ABIERTAS AMAIA ELIZARAN
10:00 - 16:00
Ku Tu Fluix
10:00 - 19:00
Ziomara Hormaetxe-Aterpean
10:30 - 14:30
Cielo raso
11:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
14:30 - 18:00
Beatriz Setien
16:00 - 20:00
Arantza Iglesias
16:00 - 18:30
caminate proiektua
18:00 - 21:00
Haatik
19:00 - 20:30
Afrodelicious
  30
10:00 - 11:00
CLASES ABIERTAS AMAIA ELIZARAN
10:00 - 16:00
Ku Tu Fluix
10:00 - 19:00
Ziomara Hormaetxe-Aterpean
10:30 - 14:30
Cielo raso
11:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
14:30 - 18:00
Beatriz Setien
16:00 - 20:00
Arantza Iglesias
16:00 - 19:00
HQPC
18:00 - 21:00
Haatik
19:00 - 20:30
Afrodelicious
  31
10:00 - 16:00
AMAIA ELIZARAN
10:00 - 14:00
Ziomara Hormaetxe-Aterpean
10:00 - 12:00
hoku kai
10:30 - 14:30
Cielo raso
15:00 - 18:00
HQPC
15:00 - 19:00
Ziomara Hormaetxe-Aterpean
16:00 - 20:00
Arantza Iglesias
19:00 - 20:30
Afrodelicious
1 2 3 4

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.