Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Abendua 2019
     Azaroa Azaroa - - Abendua Urtarrila Urtarrila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
48 25 26 27 28 29 30
  1
10:00 - 14:00
hip hop lab
12:00 - 14:00
Afrodelicious
16:00 - 18:00
gorputzaldiak laboratorio
49
  2
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
10:00 - 14:30
hika
10:00 - 14:00
sofie dubs
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
15:00 - 19:00
Carmele Cepero
15:30 - 18:30
andoni mutiloa
18:00 - 21:00
Haatik
19:00 - 20:30
Carolina Fernandez
  3
09:00 - 11:00
hoku kai
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
sofie dubs
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
16:00 - 18:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
dantzaz
18:00 - 20:00
maialen beloki
18:00 - 19:30
xian martinez
19:30 - 21:00
Afrodelicious
  4
09:00 - 10:00
Carmele Cepero
09:00 - 11:00
hoku kai
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
sofie dubs
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
15:30 - 18:30
andoni mutiloa
17:00 - 20:00
hoku kai
18:00 - 19:30
xian martinez
18:30 - 21:00
Africa Luis
18:30 - 21:00
Haatik Ikasi
  5
09:00 - 11:00
hoku kai
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
10:00 - 14:00
ertza
10:00 - 14:00
sofie dubs
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
18:00 - 20:00
Dantzaz
18:00 - 19:30
xian martinez
  6
10:00 - 17:00
Carmen Cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 19:30
xian martinez
  7
10:00 - 16:00
Carmen Cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
17:00 - 21:00
Afrodelicious
  8
12:00 - 14:00
Afrodelicious
16:00 - 18:00
Xian Martinez
50
  9
10:00 - 18:00
Dantzaz-Martin
10:00 - 14:00
sophie dubs
11:00 - 18:00
Atalak/ residencia
14:00 - 17:00
Andoni Mutiloa
15:00 - 19:00
cielo raso
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
carolina fernandez
19:00 - 21:00
baila donosti
  10
09:00 - 10:00
Carmen Cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz-Atalak
10:00 - 13:00
Osa & Mujika
10:00 - 13:00
andoni mutiloa
10:00 - 14:00
sophie dubs
14:00 - 18:00
cielo raso
17:00 - 21:00
Afrodelicious
17:00 - 20:30
ana hasibe
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  11
09:00 - 12:00
Carmen Cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz-Atalak
10:00 - 14:00
MYRIAM PEREZ
12:00 - 13:00
kitkat
13:00 - 14:30
Yolanda Ochoa
14:00 - 19:00
ALTRASTE DANZA-SORTUTAKOAK 15
15:00 - 19:00
cielo raso
17:00 - 21:00
Raquel ruiz
18:30 - 21:00
Haatik Ikasi
19:00 - 20:30
Africa Luis
  12
09:00 - 10:00
Carmen Cepero
10:00 - 18:00
Dantzaz-Atalak
10:00 - 14:00
cielo raso
10:00 - 14:00
sophie dubs
14:00 - 19:00
ALTRASTE DANZA-SORTUTAKOAK 15
14:00 - 17:00
MYRIAM PEREZ
18:00 - 20:00
carolina fernandez
  13
10:00 - 18:00
Dantzaz-Atalak
10:00 - 11:30
Yolanda Ochoa
11:00 - 16:00
ALTRASTE DANZA-SORTUTAKOAK 15
11:30 - 17:00
Carmen Cepero
18:00 - 20:00
carolina fernandez
18:00 - 20:30
lyse
19:00 - 21:00
Taller Lindy Hop
19:00 - 21:00
Taller Lindy Hop
  14
10:00 - 18:00
Dantzaz-Atalak
10:00 - 14:00
sophie dubs
11:00 - 12:30
MUESTRA Haatik Ikasi
11:00 - 13:00
Taller Lindy Hop
12:30 - 17:30
ALTRASTE DANZA-SORTUTAKOAK 15
15:00 - 17:00
Taller Lindy Hop
17:30 - 19:30
Taller Lindy Hop
  15
11:00 - 16:00
ALTRASTE DANZA-SORTUTAKOAK 15
12:00 - 14:00
Afrodelicious
51
  16
10:00 - 18:00
Atalak/ residencia
10:00 - 18:00
Dantzaz
10:00 - 13:00
andoni mutiloa
11:00 - 13:00
kitkat
12:00 - 13:30
ensayo abierto atalak-dantzaz
13:00 - 15:00
Yolanda Ochoa
16:00 - 18:30
ebi soria
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
  17
10:00 - 18:00
Dantzaz
10:00 - 13:00
andoni mutiloa
10:00 - 13:00
kitkat
13:00 - 15:00
Yolanda Ochoa
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 21:00
KBULEGOA presentacion
18:00 - 20:00
maialen beloki
  18
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
18:30 - 21:00
Haatik Ikasi
  19
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
11:00 - 13:00
kitkat
11:00 - 13:00
oihana vesga
  20
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
11:00 - 15:00
Aitor Jimenez
11:00 - 13:00
oihana vesga
17:00 - 21:00
Afrodelicious
  21
10:00 - 16:00
cielo raso
  22
15:00 - 20:00
cielo raso
52
  23
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
10:00 - 16:00
cielo raso
11:00 - 12:30
Lyse
11:00 - 13:00
oihana vesga
12:30 - 15:00
Aitor Jimenez
13:00 - 15:00
kitkat
16:00 - 18:30
ebi soria
17:00 - 21:00
Afrodelicious
  24
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
10:00 - 16:00
cielo raso
10:00 - 15:00
studio 84
11:00 - 12:30
Lyse
18:00 - 20:00
maialen beloki
  25
  26
09:30 - 14:00
CURSOS navidad-APDG
09:30 - 14:00
CURSOs navidad- APDG
10:00 - 12:00
Yolanda Ochoa
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
12:00 - 14:00
kitkat
  27
09:30 - 14:00
CURSOS navidad-APDG
09:30 - 14:00
CURSOs navidad- APDG
10:00 - 14:00
andoni mutiloa
12:30 - 14:00
kitkat
  28
09:30 - 14:00
CURSOS navidad-APDG
09:30 - 14:00
CURSOs navidad- APDG
  29
09:30 - 14:00
CURSOS navidad-APDG
09:30 - 14:00
CURSOs navidad- APDG
1
  30
09:30 - 14:00
CURSOS navidad-APDG
09:30 - 14:00
CURSOs navidad- APDG
  31
10:00 - 15:00
studio 84
18:00 - 20:00
maialen beloki
1 2 3 4 5

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.