Logotipo de Dantzagunea


Egutegia

Hilabete bista

Martxoa 2020
     Otsaila Otsaila - - Martxoa Apirila Apirila
Astelehena Asteartea Asteazkena Osteguna Ostirala Larunbata Igandea
9 24 25 26 27 28 29
  1
10:30 - 14:00
hip hop lab
11:00 - 14:00
Taller LA INTRUSA
11:00 - 15:00
taller butosofia
15:00 - 19:00
Nuria Perez
16:00 - 20:00
studiodanza Miren Gomez
10
  2
09:00 - 12:00
karmele cepero
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 13:00
HQPC
15:30 - 20:00
cielo raso
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
nekane mendizabal
19:30 - 21:00
Afrodelicious
  3
09:00 - 10:00
Hoku Kai
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
10:00 - 18:00
DANTZAZ
13:00 - 15:30
raquel ruiz
15:30 - 20:00
cielo raso
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
  4
09:00 - 14:00
Melissa Rivadeneira-Sortutakoak 15
09:00 - 13:00
karmele cepero
10:00 - 18:00
DANTZAZ
15:30 - 20:00
cielo raso
18:30 - 20:15
Dantza-Yoga tailerra
18:30 - 21:00
Haatik ikasi
  5
09:00 - 10:00
Hoku Kai
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 13:00
HQPC
11:30 - 13:00
Pauline Bonnat
14:00 - 16:00
Pauline Bonnat
15:00 - 20:00
myriam perez
17:30 - 19:00
tip tap clap
  6
09:00 - 14:00
karmele cepero
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 12:00
Hoku Kai
11:30 - 13:00
Pauline Bonnat
13:30 - 15:00
Carolina Fernandez
14:00 - 16:00
Andoni Mutiloa
15:30 - 20:00
cielo raso
16:00 - 20:00
karmele cepero
19:30 - 21:00
Afrodelicious
  7
09:00 - 14:00
kresala
10:00 - 13:00
Raquel Ruiz
11:00 - 14:30
Marina Scotto
11:00 - 19:00
karmele cepero
15:30 - 20:00
cielo raso
16:00 - 20:00
studiodanza Miren Gomez
17:00 - 21:00
Afrodelicious
  8
10:00 - 11:30
Maraton danza-Hoku kai
10:00 - 17:00
karmele cepero
10:00 - 15:00
osa & mujika
10:30 - 14:00
hip hop lab
14:00 - 20:00
Raquel Ruiz
15:30 - 20:00
cielo raso
11
  9
09:00 - 11:30
Marina Scotto
09:00 - 15:00
myriam perez
10:00 - 18:00
DANTZAZ
12:00 - 15:00
HQPC
14:00 - 16:00
Carmen Cepero
15:30 - 20:00
cielo raso
16:00 - 20:00
Jone Amezaga
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
  10
09:00 - 10:00
Hoku Kai
09:00 - 15:00
myriam perez
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
10:00 - 18:00
DANTZAZ
16:00 - 20:00
Jone Amezaga
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
  11
10:00 - 18:00
DANTZAZ
14:00 - 16:30
Carmen Cepero
16:00 - 20:00
Jone Amezaga
17:00 - 18:00
Ane Araiz
18:00 - 18:30
Haatik
18:30 - 20:15
Dantza-Yoga tailerra
18:30 - 21:00
Haatik ikasi
18:30 - 20:00
Julia Ugarte
  12
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 12:00
hoku kai
10:30 - 13:00
raquel ruiz
14:00 - 16:00
pauline bonnat
16:00 - 20:00
JONE AMEZAGA
17:00 - 19:00
Ari, Sormena eta Mugimendua taller
18:00 - 19:00
Xian Martinez
18:45 - 20:00
klaketeroak
19:00 - 20:00
alicia cayrou
  13
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 12:00
Hoku Kai
12:00 - 16:30
Carmen Cepero
14:00 - 16:00
pauline bonnat
16:00 - 20:00
Jone Amezaga
17:00 - 18:30
Ane Araiz
17:00 - 20:30
Lyse
18:30 - 21:00
Afrodelicious
  14
10:00 - 17:00
Raquel Ruiz
17:00 - 21:00
Afrodelicious
17:00 - 21:00
HQPC
  15
11:00 - 18:00
Raquel Ruiz
12:00 - 14:00
Afrodelicious
12
  16
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 15:00
MELISSA RIVADENEIRA-SORTUTAKOAK 15
11:00 - 13:00
HQPC
14:00 - 16:30
Carmen Cepero
15:00 - 20:00
myriam perez
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Haatik
  17
09:00 - 10:00
Hoku Kai
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 15:00
MELISSA RIVADENEIRA-SORTUTAKOAK 15
15:00 - 20:00
myriam perez-Sortutakoak 15
16:00 - 19:00
oihana varela
17:30 - 20:00
Niessen Klake
18:00 - 21:00
Haatik
19:00 - 20:00
maialen beloki
  18
09:00 - 15:00
comisión valoracion Quebec
10:00 - 15:00
MELISSA RIVADENEIRA-SORTUTAKOAK 15
10:00 - 13:30
obreras de la deconstruccion
13:30 - 16:30
Carmen Cepero
15:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
16:30 - 18:30
HQPC
18:30 - 20:15
Dantza-Yoga tailerra
18:30 - 21:00
Haatik ikasi
  19
09:00 - 10:00
Hoku Kai
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 15:00
MELISSA RIVADENEIRA-SORTUTAKOAK 15
14:00 - 20:00
obreras de la deconstruccion
15:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
  20
10:00 - 18:00
DANTZAZ
10:00 - 12:00
Hoku Kai
10:00 - 15:00
MELISSA RIVADENEIRA-SORTUTAKOAK 15
10:00 - 14:00
ertza
12:00 - 16:00
Carmen Cepero
14:00 - 20:00
obreras de la deconstruccion
15:00 - 19:00
GORKA GURRUTXAGA
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 20:30
Lyse
  21
10:00 - 15:00
Melissa-Sortutakoak 15
10:00 - 16:00
Gorka Gurrutxaga
10:00 - 15:00
Nuria Perez
12:00 - 13:00
ensayo abierto Gorka Gurrutxaga
17:00 - 21:00
Afrodelicious
18:00 - 21:00
Carmen Cepero
  22
10:00 - 16:00
Gorka Gurrutxaga
10:00 - 16:00
Melissa Rivadeneira-Sortutakoak 15
11:00 - 18:00
Raquel Ruiz
13
  23
09:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 14:00
myriam perez
18:00 - 21:00
Haatik
  24
09:00 - 10:00
Hoku Kai
09:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
10:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 14:00
myriam perez
14:00 - 17:00
HQPC
17:30 - 20:00
Niessen Klake
18:00 - 21:00
Haatik
  25
09:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 14:00
myriam perez
18:30 - 20:15
Dantza-Yoga tailerra
18:30 - 21:00
Haatik ikasi
  26
09:00 - 10:00
Hoku Kai
09:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 21:00
dantzan bilaka
17:00 - 19:00
Ari, Sormena eta Mugimendua taller
18:45 - 20:00
klaketeroak
  27
09:00 - 21:00
dantzan bilaka
10:00 - 12:00
Hoku Kai
10:00 - 21:00
dantzan bilaka
17:00 - 20:30
Lyse
  28
09:00 - 14:00
kresala
14:00 - 20:00
Raquel Ruiz
  29
14
  30
16:00 - 20:00
laboratorio jone san martin-sortutakoak soziala 3
18:00 - 21:00
Haatik
  31
09:00 - 10:00
Hoku Kai
10:00 - 13:00
Arantza Iglesias
16:00 - 20:00
laboratorio jone san martin-sortutakoak soziala 3
17:30 - 20:00
Niessen Klake
18:00 - 21:00
Haatik
18:00 - 20:00
maialen beloki
1 2 3 4 5

Cerrar

Erabalitzaileen nabigazioaren analisia egiteko gure cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilpena onartzen duzula hausnartzen dugu.
Hemen konfigurazioa aldatu edo informazio gehiago lortu dezakezu.